96-330 Puszcza Mariańska 59A
mail
Kontakt tel.: 601 588 933
mail
logo

Oferta

Zabudowy asenizacyjne – produkcja

Od blisko 40 lat związani jesteśmy z branżą motoryzacyjną w zakresie produkcji zabudów asenizacyjnych z przeznaczeniem do usług prywatnych, komunalnych, miejskich oraz specjalnego przeznaczenia.


Zdobyte doświdczenie sukcesywnie przekładaliśmy na jakość i dokładność wykonania naszych pojazdów, tak aby ich użytkownik mógł bezawaryjnie pracować przez długi okres ich użytkowania, a ich konserwacja zajmowała jak najmniej czasu.

Wszystkie zabudowy wykonywane są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 listopada 2002 r. w sprawie wymagań dla pojazdów asenizacyjnych.

Zabudowy specjalne wykonywane z zbiorników stalowych, kwasówka i aluminium


Na potrzeby przemysłu budowlanego, spożywczego i chemicznego produkujemy zabudowy asenizacyjne wykonane ze stali zwykłej, kwasoodpornej lub aluminium. Nasze zbudowy cechują dokładnością wykonania oraz pełną funkcjonalnością zapewniając przy tym bezawaryjną pracę.

Skrzynie samowyładowcze i sztywne - produkcja, sprzedaż, serwis


Produkujemy z przeznaczeniem do pojazdów ciężarowych oraz dostawczych zabudowy i skrzynie ładunkowe/samowyładowcze wyposażone w możliwość wywrotu jedno, dwu lub trzystronnego.

przejdź do galerii realizacji »

Usługi dodatkowe:

Na każdą wykonaną usługę możliwość wystawienia zaświadczenia według 50.20.A – Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, które jest honorowane przez stacje diagnostyczne i wydział komunikacji.